Podświetlane donice

 

Wystrój wnętrz to nie tylko meble i lampy, to także cały szereg innych elementów wyposażenia lub akcesoriów ozdobnych, wśród których warto zwrócić uwagę między innymi na designerskie donice podświetlane. Sprawdzają się one w każdym zastosowaniu, jedne do umieszczenia we wnętrzach, inne w korytarzach galerii handlowych, jeszcze inne w ogrodach i na tarasach.

 

Dostępne podświetlane donice zostały wykonane w różnych rozmiarach, dzięki czemu można umieszczać w nich wiele różnych gatunków roślin. Jeśli do tego dodać różne kształty, okazuje się, że można je wykorzystać w bardzo różny sposób i w różnych konfiguracjach aranżacyjnych, a przede wszystkim – w projektach o mocno zróżnicowanym stylu.

 

Niektóre donice mają okrągłe kształty, inne bazują na kwadracie, część jest niska, inne z kolei wysokie. Śmiało można je umieszczać w miejscach, które z samej swojej definicji powinny budować prestiż właściciela budynku. Za sprawą dokładnego i pomysłowego designu z cel ten z pewnością jest osiągany, zwłaszcza jeśli w przemyślany sposób dobierze się rośliny, które będą w tych donicach posadzone.

 

Jeśli chodzi o producentów, sprowadzamy między innymi designerskie donice podświetlane zaprojektowane przez specjalistów firmy NewGarden. Dzięki temu masz pewność, że zostały one stworzone z myślą o obecnych trendach, ale też w sposób, który całymi latami będzie pasował do zmieniającej się mody. Zachęcamy do przeglądnięcia zdjęć na poszczególnych podstronach z donicami, można się dzięki nim przekonać jak dobrze się prezentują.

Sklep internetowy Shoper.pl