Ławka uliczna

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena

Ławki i zestawy do konfiguracji przestrzeni miejskiej

 

Projektując przestrzeń miejską warto zadbać nie tylko o elementy zielone i ich ochronę, ale także o ławki uliczne, na których przechodnie mogliby spokojnie odpocząć. O ile jednak standardowe elementy miejskiej przestrzeni mogą zbyt standardowym projektem po prostu nudzić, o tyle nowoczesne projekty zagospodarowania przestrzennego coraz częściej uwzględniają ławki o wyszukanym, dobrze przemyślanym wyglądzie. Takie, jakie można znaleźć w HomeGardenArt.pl.

 

Warto zauważyć, że oprócz ciekawego designu, wyróżniają się one solidną konstrukcją, dzięki której całymi latami mogą one służyć osobom korzystającym z obszaru miejskiego, w którym zostały umieszczone. Zostały stworzone w taki sposób, by wytrzymywały warunki zewnętrzne w każdej porze roku.

 

W ofercie mamy zarówno ławki o standardowych kształtach, jak i bardziej nietypowe, przydatne w przypadku, gdy chcemy nadać przestrzeni publicznej nieco artyzmu. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, a w razie potrzeby chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego modelu.

Sklep internetowy Shoper.pl