Ławki

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena

Designerskie ławki do poczekalni, hoteli i ogrodów


Posiadasz ogród, w którym lubisz spędzić wolne popołudnie? Chcesz wyposażyć taras, na którym witasz swoich gości? A może w Twojej firmie znajduje się przestrzeń przeznaczona dla petentów, w której dobrze by było umieścić meble mające na celu zapewnienie wygody oczekującym klientom? W każdym z tych przypadków powinna zainteresować Cię oferta HomeGardenArt.pl, w szczególności zaś meble z kategorii, którą właśnie przeglądasz. Co w niej znajdziesz? Przede wszystkim designerskie ławki oraz sofy.

 

Meble, o których mowa, zostały wykonane z dbałością o każdy ich szczegół. Dość powiedzieć, ze wybieraliśmy produkty pochodzące od takich firm, jak HAGEA Garden, Pedrali, Resol, Fermob, czy Siesta Exclusive. W wyniku takiego wyboru możemy śmiało zapewnić, że kupowane u nas designerskie ławki oraz sofy są nie tylko eleganckie, ale też solidne i można z nich korzystać naprawdę długo.

 

Część spośród zamieszczonych poniżej ławek została stworzona w sposób zapewniający możliwość stosowania na zewnątrz budynków, a więc z uwzględnieniem zmiennych warunków atmosferycznych. Niektóre ławki skonstruowano w sposób klasyczny, w innych zamontowano oddzielne siedziska dla każdej osoby. Można je montować zarówno w ogrodach i przed wejściem do budynków firmowych, jak i w alejkach galerii handlowych.

 

Z kolei proponowane przez nas sofy są nie tylko designerskie, ale też po prostu wygodne. Świetnie sprawdzają się w poczekalniach, przy recepcjach, czy w hallach hoteli i biurowców. Niektóre spośród tych sof wykonane zostały z ratanu, ale stosujemy także inne materiały.

Sklep internetowy Shoper.pl