Pojemnik na śmieci

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena

Śmietniki przemysłowe do wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów użyteczności publicznej

 

Każdy większy obiekt potrzebuje koszy na śmieci. Sztuka w tym, aby wybrać takie pojemniki, by dobrze współgrały z całościowy6m wystrojem, nie burząc wrażeń wizualnych i estetycznych. Wniosek z tego jest taki, że nie można sięgnąć po pierwsze lepsze produkty tego typu, zamiast tego warto postawić na elegancko zaprojektowane kosze na śmieci przeznaczone do wnętrz biznesowych, galerii sklepowych, ale również do miejsc takich, jak lotnisko, centrum handlowe, hale targowe, biurowce, przestrzeń miejska etc.

 

W ofercie firmy HaGeA (HomeGardenArt.pl) przygotowaliśmy śmietniki i kosze przemysłowe wyróżniające się dobrym, przemyślanym wyglądem, zaprojektowane przez osoby, które potrafiły połączyć ich podstawowe funkcjonalności z designerskim smakiem. Wszystkie dostępne u nas pojemniki na śmieci można bez wstydu umieścić w kazdym z wymienionych miejsc, nie obawiając się przy tym, że będą zaburzały estetykę osób tam przebywających.

 

Dostępne u nas kosze na śmieci (głównie marki Vilagrasa) wykonano bardzo solidnie, co pozwala na stosowanie ich w przestrzeni miejskiej bez obawy o przypadkowe uszkodzenia. Niektóre pojemniki wykonano ze stali nierdzewnej, co stanowi dodatkowy czynnik zabezpieczający. Obok stawianych na ziemi w standardowy sposób, niektóre są mocowane do podłoża, a część spośród nich została zbudowana w sposób pozwalający na sortowanie odpadów do nich wrzucanych.

Sklep internetowy Shoper.pl