Stoły

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena

Stoły do restauracji, biura, hotelu

 

Niezależnie czy wyposażasz wnętrze domu, biura lub lokalu gastronomicznego, zawsze wśród mebli, których będziesz potrzebował, znajdzie się stół. Mniejszy lub większy, wyższy lub niższy, ale jednak. Sztuką jest jednak to, aby pasował on do otoczenia. Co jeśli owo otoczenie jest zaprojektowane naprawdę dobrze? W takiej sytuacji najlepiej sięgnąć po stoły zaprojektowane przez specjalistów z renomowanych firm meblarskich, doskonale znających się na sztuce aranżowania wnętrz.

 

 W ofercie sklepu HAGEA znajdziesz stoły do kuchni, jadalni lub salonu, których wygląd świetnie dopasuje się do praktycznie dowolnego projektu wnętrz. Bezproblemowo znajdziesz różne warianty kolorystyczne, które umożliwią dopasowanie do dowolnej kompozycji wnętrz. Jednocześnie duży wybór rozmiarów, zarówno pod kątem długości/szerokości, jak i wysokości stołów, sprawia, ze łatwo o wyszukanie mebla odpowiadającego przestrzeni dostępnej w miejscu, w którym zostanie on umieszczony.

 

Pamiętamy tez o klientach instytucjonalnych i obok mebli typowo domowych, w naszej ofercie znalazły się także stoły do biura, stworzone z myślą o jak najwygodniejszej pracy.

 

 To jednak nie wszystko, pomyśleliśmy również o miłośnikach spędzania wolnego czasu na werandzie lub tarasie albo i w ogrodzie. Specjalnie dla nich uwzględniliśmy w ofercie stoły wykonane z materiałów dostosowanych do warunków zewnętrznych. Część z nich znajdzie również zastosowanie w restauracjach i innych lokalach gastronomicznych, w których w sezonie letnim część stolików umieszczana jest w przylegających do lokalu ogródkach.

 

 To, co nas wyróżnia, to fakt, że oferujemy głównie stoły designerskie. Pochodzą one od tak renomowanych producentów, jak chociażby HAGEA Garden, Mazzivo, Nardi, Papatya,. Resol, czy Siesta Design Furniture. Dla każdej z tych firm projektowanie mebli to coś więcej niż przygotowywanie koncepcji mebli, które później zostaną sprzedane. To sztuka sama w sobie – co widać nie tylko w wyglądzie ich stołów, ale i w solidności, z jaką zostały wykonane.

 

Sklep internetowy Shoper.pl